Leczymy-Łysienie.pl

Nie chcesz łysieć ? Nie musisz !
Wszystko o łysieniu w jednym miejscu

forum
Polecane produkty

Nanogen Toppik HSRKosmetyki Avenis

Kosmetyki Avenis to profesjonalna linia innowacyjnych kosmetyków służących do zagęszczania i wzmacniania włosów. Wśród wielu kosmetyków tego producenta na szczególną uwagę zasługują włókna Avenis Fibers, które łączą się z włosami powodując, że włosy już po jednym zastosowaniu wyglądają na niesamowicie gęste. Kosmetyk polecany jest w szczególności osobom cierpiącym z powodu przerzedzających się włosów a więc używany jest nie tylko przez mężczyzn, ale również przez dużą liczbę kobiet.

Przy takim działaniu kosmetyku powstaje niemal natychmiast mnóstwo pytań: Czy działanie tego kosmetyku jest trwałe? Czy wygląd włosów jest naturalny? Czy opinie klientów są raczej pozytywne czy negatywne? Jak długo trwa taki efekt gęstych włosów? i wiele innych. Otóż poniżej postaram się odpowiedzieć na większość pytań, które nasuwają się przy temacie tego kosmetyku i rozwiać wątpliwości czy on w ogóle działa, a jeśli tak to do jakich konkretnie osób jest dedykowany.

kosmetyki Avenis

Istota działania mikrowłókien Avenis Fibers polega na wczepieniu się mikrowłosków znajdujących się w kosmetyku do prawdziwych włosów. Ponieważ mikrowłosy Avenis są naładowane elektrostatycznie łatwo łączą się z prawdziwymi włosami tworząc na nich efekt takiej jakby choinki. Dla ludzkiego oka efekt ten jest jednak niezauważalny a włosy w ten sposób zagęszczone wyglądają całkowicie naturalnie. Podstawowym warunkiem działania Avenisa jest jednak to, żeby na głowie było jeszcze całkiem sporo włosów, gdyż w przypadku stosowania kosmetyku na łysą głowę lub taką gdzie włosów jest bardzo mała ilość, kosmetyk niestety nie spełni swojej roli, opadnie na głowę i nie będzie to ładnie wyglądać.

Dla wielu osób, szczególnie mężczyzn, przy stosowaniu jakiegokolwiek kosmetyku bardzo ważny jest czas potrzebny do jego zastosowania. Mężczyźni zazwyczaj nie lubią spędzać przez lustrem wielu godzin, dlatego kosmetyki wymagające poświęcenia wielu cennych minut mają często u nich opinie negatywne. Jak to jest w przypadku kosmetyku Avenis Fibers? Otóż zagęszczenie włosów za pomocą tego kosmetyku trwa zazwyczaj nie więcej niż 30 sekund. Jest to bardzo duża zaleta, gdyż rano jak wszyscy wiedzą, każda minuta ma znaczenie.

sposób użycia Avenis

Jeśli chodzi o sam efekt działania, to najlepiej wypróbować go na sobie, gdyż włosy przerzedzają się w różnych kierunkach i w różnych miejscach. Czasami są bardziej przerzedzone, czasami mniej. Efekt w niewielkim stopniu zależy również od charakteru włosa, tzn. czy szybko się przetłuszcza, czy ma skłonności do elektryzowania się, kręcenia, itp. Koszt kosmetyku jest jednak na tyle małe, że warto go wypróbować, a ponadto producent gwarantuje zwrot pieniędzy jeśli ktoś będzie niezadowolony z działania.

Podsumowując temat zagęszczania włosów za pomocą kosmetyków Avenis można dojść do wniosku, że produkty Avenis z pewnością znajdą na rynku wielu fanów ze względu na ich wysoką skuteczność, wygodę i czas stosowania a także niewysoką cenę.

Poznaj szczegóły zagęszczania włosów mikrowłóknami na stronie

Działanie mikrowłókien
Najlepsze blogi

zobacz więcej blogów   |   Napisz swój blog!

Strony, które mogą Ci pomóc:

Copyright by Leczymy-Łysienie.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.