Leczymy-Łysienie.pl

Nie chcesz łysieć ? Nie musisz !
Wszystko o łysieniu w jednym miejscu

forum
Polecane produkty

Nanogen Toppik HSRForumOstatnie tematy:

Peruki naturalne

Siatka pod peruki

- (julcia89)

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie peruk naturalnych. Otóż będę zmuszona przez najbliższe 2 miesiące nosić taką perukę i chciałam się dowiedzieć, czy siatka zakładana bezpośrednio na głowę jest niezbędna do używania peruki?

Re: Siatka pod peruki

- (mikkie)

Chyba wszystko zależy od tego jak długie i gęste masz swoje naturalne włosy. Ta siateczka ma za zadanie zmniejszyć ich objętość i pozowolić na lepsze dopasowanie się peruki. Ekspertem jednak nie jestem ;)

Re: Siatka pod peruki

- (milosz1)

Przedmówca mikkie ma rację. Siateczka, bądź czepek sprawiają, że założona peruka naturalna lepiej się trzyma, a własne włosy stabilniej przylegają do skóry głowy, bowiem peruka nie jest przez nie deformowana, podnoszona i wypychana. Dzięki temu mamy pewność, że naturalne włosy nie wysuną się spod peruki. Pozdrawiam!

Zagęszczanie włosów

Na czym polega zagęszczanie włosów?

- (andy84)

Proszę o radę i infomacje na temat zagęszczania włosów. Szukam informacji i nigdzie nie ma żadnych konkretów. Mam pytanie, czy zagęszczanie włosów trzeba wykonać w klinice dermatologicznej, na czym to właściwie polega i jakie są efekty? Jeżli miał ktoś już doświadczenie z preparatmi zagęszczającymi / odbudowywującymi, to bardzo proszę o radę i wskazówki...

Re: Na czym polega zagęszczanie włosów?

- (4g4t4)

Zagęszczanie włosów to zabieg kosmetyczny, ale w sporadycznych przypadkach oznacza również przeszczep włosów. Ten ostatni jest jednak bardzo skuteczny, gdyż przynosi zdrowsze, gęste i mocne włosy.

Oczywiście radzę dobrze poczytać opinie o klinikach, które świadczą tego typu zabiegi, gdyż zagęszczanie włosów (szczególnie chirurgiczne) jest mimo wszystko zabiegiem medycznym.

Re: Na czym polega zagęszczanie włosów?

- (Gocha22)

Z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, iż zagęszczanie daje niesamowite efekty. Oczywiście należy skonsultować się uprzednio z lekarzem.

Łysienie plackowate

Jak rozpoznać łysienie?

- (Marcin Tecki)

Mam podejrzenie, że zaczęło się u mnie łysienie plackowate. Mam dopiero 19 lat i nie wiem co mam robić. Proszę o radę, czy warto zainwestować w jakieś preparaty, które skutecznie zahamują chociaż łysienie.
Na jakiej zasadzie działąją preparaty zagęszczające włosy?

Re: Jak rozpoznać łysienie?

- (Hania)

Jeżeli zaobserwowałeś u siebie początki łysienie lub nie jesteś do końca pewien, to przede wszystkim proponuję wizytę u lekarza.

W moim przypadku nic nie pomagało, ale pół roku temu kupiłam sobie serum + szampon i moje włosy przestały wypadac. Co więcej, zauważyłam ich regenrację.

Łysienie da się pokonać, szczególnie w tak młodym wieku, więc głowa do góry :).

Poznaj szczegóły zagęszczania włosów mikrowłóknami na stronie

Działanie mikrowłókien
Najlepsze blogi

zobacz więcej blogów   |   Napisz swój blog!

Strony, które mogą Ci pomóc:

Copyright by Leczymy-Łysienie.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.