Leczymy-Łysienie.pl

Nie chcesz łysieć ? Nie musisz !
Wszystko o łysieniu w jednym miejscu

forum
Polecane produkty

Nanogen Toppik HSRŁysienie plackowate u 11 letniego chłopca

autor: Ewadata: 2013-04-09

Chcę podzielić się informacją o sposobie leczenia łysienia plackowatego. Mój 11-to letni syn przez prawie 2 lata systematycznie łysiał, rozpoznano łysienie plackowate- choroba postępowała gdy stres narastał, po ponad roku braku jakichkolwiek efektów nastąpił przełom. Zostało zastosowane następujące leczenie: Dermatolog -przepisał płyn DERMOVATE (steryd) tylko na receptę ok 15 zł (wcześniej stosowano o wiele droższe różne preparaty) gastrolog- poradził podawanie witamin w tym A E i multiwitaminy dawka wg zaleceń lekarza ponadto syn odbył wizytę u psychologa w tym razem z rodzicami. Obecnie na wszystkich łysych plackach wyrastają włosy po trzech miesiącach leczenia.

Ewa

» powrót

zobacz więcej blogów   |   Napisz swój blog!

Pozostale blogi

Historia walki z łysieniem plackowatym pani Sylwii

autor: Sylwiadata: 2014-12-08
Mając ok. 10 lat pojawił mi się na głowie malutki placuszek- jednak moi rodzice szybko zareagowali zabrali mnie do dermatologa, który przepisał mi odpowiednie leki i po ok 2 miesiącach placuszek zarósł. Wszystko tak naprawdę zaczęło się trzy lata temu we wrześniu. Po udanych, zasłużonych wakacjach za granicą –(...)

czytaj więcej »

Wygrywam z łysieniem

autor: Matidata: 2011-02-11
Łysienie zaczęło u mnie postępować w wieku chyba około 17 lat. Na początku nie myślałem w ogóle, że to jest łysienie. Miałem długie włosy i mieliśmy na wczasach niezły ubaw, gdy zatkałem spływ od brodzika prysznicowego moimi włosami i przez to zalało kumplom ich pokój. Od tego czasu pojawiły się uwagi pod moim(...)

czytaj więcej »

Pomógł mi przeszczep włosów

autor: Zychodata: 2012-09-22
Ja uważam, że jedyną skuteczną metodą na łysienie jest przeszczep włosów. Tak jak tutaj pewnie większość osób, używałem już najróżniejszych środków. Pamiętam, że czasami jak zobaczyłem artykuł w gazecie, czy informację w telewizji, że jest postęp w walce z łysieniem, bardzo się zawsze(...)

czytaj więcej »

Po 4 latach kuracji

autor: Krisdata: 2012-03-08
Najróżniejsze kuracje na łysienie stosuję już ponad 4 lat, a mam lat 28. Łysienie u siebie zauważyłem przed lustrem gdy pewnego razu nie potrafiłem ułożyć swojej fryzury. Włosy stały się po prostu znacznie cieńsze i zrobiły się z nich takie piórka. Zaczęły latać we wszystkie strony, a nie tak jak kiedyś zawsze były(...)

czytaj więcej »

Poznaj szczegóły zagęszczania włosów mikrowłóknami na stronie

Działanie mikrowłókien
Najlepsze blogi

zobacz więcej blogów   |   Napisz swój blog!

Strony, które mogą Ci pomóc:

Copyright by Leczymy-Łysienie.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.