Leczymy-Łysienie.pl

Nie chcesz łysieć ? Nie musisz !
Wszystko o łysieniu w jednym miejscu

forum
Polecane produkty

Nanogen Toppik HSRKosmetyki Nanogen

Wśród wielu marek kosmetycznych na polskim rynku na szczególną uwagę zasługują nanokosmetyki, produkowane w brytyjskich laboratoriach dermatologicznych Pangaea Laboratories Ltd. Dlaczego na szczególną? Otóż w dobie globalizacji i ciągłego dążenia do obniżania kosztów, w bardzo wielu przypadkach tracą na tym najwięcej konsumenci. W kosmetykach często używa się najtańsze składniki, dodaje niezbadane do końca środki konserwujące wydłużające datę ważności i jeszcze stosuje się wiele innych zabiegów niekoniecznie zgodnych z oczekiwaniami klientów. Wszystko po to aby zaoferować produkty po możliwie najniższej cenie. Na szczęście istnieją na świecie firmy, które stawiają zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów na pierwszym miejscu. Taką niewątpliwie firmą jest Pangaea Laboratories, właściciel znanej już w Polsce i szanowanej marki Nanogen.

kosmetyki Nanogen

Od początku swojego istnienia, a więc od przełomu XX/XXIw. firma nie tylko wprowadzała na rynek skuteczne preparaty, ale również równocześnie przykładała ogromną uwagę do bezpieczeństwa ich stosowania. Efektem jest olbrzymia już teraz rzesza stałych klientów, którzy ufają marce Nanogen niemal bezgranicznie. Dobrym przykładem mogą być mikrowłókna Nanogen, których głównym składnikiem jest keratyna. Keratyna zawarta jest jednak w wielu kosmetykach, dlaczego więc kosmetyki keratynowe Nanogen są zazwyczaj znacznie lepiej odbierane przez klientów niż innych producentów?

Otóż keratyna keratynie nie jest równa. Znajduję się ona w zewnętrznej części naskórka ssaków, a więc w skórze, włosach, kopytach, rogach, itp. Jakość keratyny ma największe znaczenie przy produktach keratynowych. O ile w dzisiejszych czasach nikt już nie zabija zwierząt w celu pozyskania tego surowca, o tyle można go pozyskać po bardzo niskiej cenie ale słabej jakości, co czyni większość firm lub wysokiej jakości po o wiele wyższej cenie co czyni firma niewiele firm, w tym firma Nanogen. Tak pozyskana keratyna jest jeszcze w kolejnych etapach produkcji odpowiednio przekształcana aby ostatecznie zapewnić swoim klientom najwięcej korzyści. Jest to jeden z przykładów działania firmy, która głęboko wierzy w rozsądek konsumentów i stawia na lojalność i zaufanie, które marka Nanogen zdobywa latami dlatego opinie klientów na temat kosmetyków Nanogen są zazwyczaj bardzo pozytywne.

Nanowłókna stosuje się w ten sposób, że posypuje się nimi włosy, w miejscach gdzie prześwituje skóra głowy. Następnie można je wczesać grzebieniem, ale jednak lepiej jest wgładzić je delikatnie dłonią albo po prostu lekko je poklepać. Gdy prześwity całkowicie znikną, wówczas można włosy delikatnie rozczesać i spryskać specjalnym lakierem Nanogenu, który wzmacnia przyczepność i dodatkowo zapewnia wodoodporność fryzury. Po wyschnięciu lakieru włosy można jeszcze raz przeczesać żeby nie były posklejane i ładnie się układały. Korekty wprowadzone do nanowłókien w ostatnich latach wzmocniły ich przyczepność o 400% dzięki czemu teraz nawet osoby z bardziej przerzedzonymi włosami mogą z powodzeniem korzystać z tego kosmetyku. Nanogen dostępny jest w 10 kolorach, które przedstawia poniższa tabela.

kolory Nanogen

Oprócz nanowłókien zagęszczających włosy Nanogen, które są niekwestionowanym liderem wśród tego typu kosmetyków w Polsce, coraz większą popularnością cieszą się pozostałe produkty tego producenta. Pangaea Laboratories od 20 lat prowadzi badania włosów oraz ich reakcje na różne składniki i ich mieszaniny. Jednym z największych sukcesów firmy było stworzenie substancji, która naśladuje proces wzrostu włosa nazwane w laboratoriach Growth Factors (GF). Stosując tą substancję zawartą w większości produktów Nanogen włosy, w których został zachwiany prawidłowy ich rozwój, mogą szybko wrócić do właściwego stanu. Jest to olbrzymie osiągnięcie firmy, dzięki któremu już wielu klientów na całym świecie cieszy się zdrowymi, gęstymi włosami.

Podsumowując temat marki Nanogen można w skrócie powiedzieć, że Pangaea Laboratories to jedna z najbardziej profesjonalnych firm dermatologicznych zajmujących się problemami włosów. Podchodząca do swoich klientów z najwyższym szacunkiem, dbająca o ich zdrowie i bezpieczeństwo, a także dostarczająca im produktów najwyższej jakości.

Poznaj szczegóły zagęszczania włosów mikrowłóknami na stronie

Działanie mikrowłókien
Najlepsze blogi

zobacz więcej blogów   |   Napisz swój blog!

Strony, które mogą Ci pomóc:

Copyright by Leczymy-Łysienie.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.